Balustrady balkonowe i stal nierdzewna

22 sierpnia 2018 autor wpisu: admin

Balustrady balkonowe i stal nierdzewna

Balustrady balkonowe

Balustrady balkonowe, dzięki nowoczesnym rozwiązaniom w postaci poręczy i balustrad ze stali nierdzewnej umożliwiają aranżacje elewacji budynków również posiadających nowoczesne bryły. Dzięki odblaskowej powierzchni elementów ze stali nierdzewnej możliwe jest wykonanie bezpiecznych balkonów bez ingerencji wygląd zewnętrzny całej elewacji.

Nowoczesne rozwiązania systemowe

Dzięki systemowym rozwiązaniom można uzupełnić balustrady balkonowe o szkło hartowane. Materiał ten można dekorować dowolny sposób, jak również zachować wygląd klasycznego szkła przezroczystego. Aby zastosować szklane wypełnienia, należy na słupki zamontować uchwyty do szkła. W sklepach oferujących te rozwiązania można kupić dowolne podzespoły do budowy balustrady.

Szkło hartowane w balustradzie

Szkło hartowane zapewni bezpieczeństwo użytkownika tarasu oraz umożliwi dopływ większej ilości światła. Poprawia to znacznie komfort użytkowania lokalu oraz walory estetyczne. Poręcze i balustrady wykonane ze stali nierdzewnej są odporne na uszkodzenia i czynniki atmosferyczne. Nie wymagają również konserwacji ze względu na odporność na korozję. Skręcane elementy składające się na konstrukcję balustrady pozwalają na dowolne zaaranżowanie balkonu nawet tych o bardzo skomplikowanych kształtach. Dodatkowym walorem jest szybkość montażu, jak również możliwość regulacji wymiarów i dodawaniu elementów według ustaleń z klientem.

Okucia

Okucia w tych ogrodzeniach poręczowych są uniwersalne i można łączyć różne systemy niezależnie od producenta. Mamy możliwość również doboru akcesoriów uzupełniających takich jak uchwyty i zaślepki kończące profil poręczy. Pozwala to na estetyczne wykończenie balustrady z możliwością rozbudowy. System ten posiada wszystkie atesty bezpieczeństwa oraz spełnia normy budowlane. Łączenie stali nierdzewnej ze szkłem pozwoli na stworzenie ciekawych rozwiązań architektonicznych w budynkach o nowoczesnej bryle. Stosowane są również w budynkach biurowych.